مرداد 20, 1399
ترجمه مدارک

ترجمه جواز کسب

ترجمه جواز کسب

ترجمه جواز کسب سفارت ایتالیا و ترجمه رسمی پروانه کسب به صورت فوری: تلفن تماس: 66570453 – 66570452 021 ترجمه رسمی جواز کسب سفارت ایتالیا به زبان انگلیسی برای سفارت های شینگن و اخذ ویزای شینگن و یا ویزای ایتالیا و ویزای سایر کشورها. ترجمه جواز کسب سفارت ایتالیا یکی از مواردی است که چنانچه متقاضی دریافت ویزای ایتالیا باشید به آن برخواهید خورد. ترجمه جواز کسب سفارت ایتالیا جزء مدارک شغلی جهت ارائه به سفارت ایتالیا است و مطابق طبقه بندی مدارک مورد نیاز سفارت جهت اخذ ویزا، ارائه مدارک شغلی از مهمترین بخش ها میباشد. ارائه ترجمه جواز کسب به سفارت ایتالیا دارای اهمیت خاصی است زیرا وجود این مدرک در واقع ثابت میکند که فرد در کشور خود دارای کسب و کار است و قصد ادامه فعالیت خود را دارد و همچنین متقاضی دریافت ویزا قبل از پایان مدت ویزای خود انگیزه ای برای بازگشت به کشور را خواهد داشت. بنابراین افسر بررسی کننده مدارک باید مطمئن شود که فرد متقاضی ویزای ایتالیا، به کشور خود باز میگردد.

 

نکات مهمی که در رابطه با ترجمه جواز کسب سفارت ایتالیا باید بدانید:

• جهت ترجمه رسمی جواز کسب با مهر مترجم رویت اصل مدرک توسط دارالترجمه ضروری است.

• ترجمه جواز کسب با مهر و امضای اتحادیه مربوطه قابل ترجمه و تایید دادگستری است.

• ترجمه جواز کسب در صورتی که مدت اعتبار آن نگذشته باشد قابل ترجمه و دریافت مهر تایید دادگستری است.

• در خصوص جواز کسب های جدید که دارای کد شناسه صنفی میباشند استعلام از سامانه اصناف پرینت گرفته میشود و به همراه ترجمه رسمی جواز کسب برای تاییدات دادگستری ارسال میگردد.

• جواز کسب در نسخه های قدیمی دارای شناسه صنفی نمیباشد و در نسخه های جدید دارای کد شناسه صنفی است. برای این دسته از جواز کسب که دارای کد شناسه صنفی نیستند بایستی از اتحادیه مربوط نامه ای خطاب به دارالترجمه مبنی بر اصالت جواز کسب صادر گردد.

 

ترجمه فوری جواز کسب با نرخ عادی + تحویل ۳ روزه

برای ترجمه فوری مدارک سفارت ایتالیا و ترجمه جواز کسب و تائید دادگستری و وزارت امور خارجه ۳ روز کاری زمان لازم است. در صورت نیاز مشتری و در شرایط خاص این پروسه کوتاهتر نیز خواهد شد.

تلفن بخش ترجمه: 66570453 – 66570452 021

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید.
error: Content is protected !!